Zwroty, wymiany i reklamacje

Gwarancja na produkty 

Na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową PRZEZ OKRES 2 LAT od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Jeśli Twój produkt ma wadę - poinformuj nas o tym wypełniając protokuł reklamacyjny.

 Formularz reklamacyjny -> Pobierz


Zwroty produktów

Jeśli chcesz zwrócić produkt, masz na to 14 dni od daty zakupu. Nie musisz podawać powodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nas paczkę. Termin zwrotu płatności może wydłużyć się do 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

 Formularz odstąpienia od umowy -> Pobierz


Wymiana 

Jeśli wybrałeś zły rozmiar masz prawo wymienić obuwie do 14 dni od otrzymania paczki. Poinformuj nas o tym i odeślij towar wraz z formularzem wymiany na nasz adres. Koszt wysłania paczki do Nas pokrywa Klient, my natomiast wysyłamy nową paczkę na nasz koszt. Jeśli chcesz wymienić obuwie na inny model, prosimy o skorzystanie z oświadczenia odstąpienia od umowy i dokonanie nowego zamówienia. 

 Formularz wymiany -> Pobierz

Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie Zakupów. Jeśli masz jakieś wątpliwości koniecznie skontaktuj się z naszą obsługą klienta:  sklep@befado.pl lub  (33) 499 72 85