Strefa dla firm

Oferujemy: 

  • Stałą pomoc przedstawiciela handlowego
  • Wsparcie sprzedaży marki Befado przez Dział Marketingu (plakaty, stojaki, gadżety)
  • Dostęp do platformy B2B dla najlepszych naszych klientów, która pozwala na łatwe i szybkie zamawianie produktów oraz informacje o aktualnych stanach magazynowych
  • Sezonowe kolekcje obuwia dla dzieci i dorosłych, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami na rynku obuwniczy

Przedstawiciele handlowi:

Region Zachodniopomorski, Pomorski

Emilia Golczyk-Mruk
 606 717 638
 golczyk@befado.pl

Region Kujawsko-pomorski

Edmund Korda
 696 452 796
 korda@befado.pl

Region Pomorski, Warmia i Mazury

Adam Puć
 692 416 249
 puc@befado.pl

Region Podlaski, Warmia i Mazury

Marta Okrasińska
 604 645 976
 okrasinska@befado.pl

Region Wielkopolski

Monika Ferenc
 692 416 224
 ferenc@befado.pl

Region Mazowiecki

Marzena Płaskonka
 604 645 991
 plaskonka@befado.pl

Region Mazowiecki

Izabela Waśkiewicz
 692 416 247
 waskiewicz@befado.pl

Region Łódzki

Jacek Pietrzak
 608 392 704
 pietrzak@befado.pl

Region Lubelski

Aneta Ziętalska
 608 309 796
 zietalska@befado.pl

Region Dolnośląski

Agata Witek
 692 416 335
 witek@befado.pl

Region Śląski, Opolski

Stanisław Wyrobek
 600 482 911
 wyrobek@befado.pl

Region Śląski

Ewelina Kowalczyk
 600 482 897
 kowalczyk@befado.pl

Region Świętokrzyski, Małopolski

Sylwester Król
 696 061 038
 krol@befado.pl

Region Podkarpacki

Jacek Baran
 663 834 800
 baran@befado.pl

 

Informacje kontaktowe

Dział Handlowy

Kierownik Sprzedaży
Mirosław Głowiński
 (+48 33) 499 72 23
 glowinski@befado.pl

Specjalista ds. Zamówień
Małgorzata Mróz-Turek
 (+48 33) 499 72 53
 handel@befado.pl

Dział Eksportu

Manager ds. Klientów Kluczowych
Krzysztof Kosibór
 (+48 33) 499 73 29
 kosibor@befado.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Piotr Boguniowski
 (+48 33) 499 72 52
 boguniowski@befado.pl

Dział Marketingu

Kierownik Marketingu
Magdalena Pietrzykowska-Pecyna
 (33) 499 73 30
 marketing@befado.pl

Dział Kontroli Jakości

Kierownik Montażu i Kontroli Jakości
Tomasz Wąsek
 (33) 499 72 60
 wasek@befado.pl

Katalogi produktów do pobrania

Dzieci Zima 2018 - Pobierz

dr Orto Obuwie - Pobierz

Dorośli Jesień-Zima 2018/2019 - Pobierz