Strefa dla firm

wspolpraca-z-befado.jpeg (159.7 kB)

Oferujemy: 

  1. Stałą pomoc przedstawiciela handlowego
  2. Wsparcie sprzedaży marki Befado przez Dział Marketingu (plakaty, stojaki, gadżety)
  3. Dostęp do platformy B2B dla naszych klientów, która pozwala na łatwe i szybkie zamawianie produktów oraz informacje o aktualnych stanach magazynowych
  4. Sezonowe kolekcje obuwia dla dzieci i dorosłych, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami na rynku obuwniczym

Poznaj naszych przedstawicieli handlowych:

Region Zachodniopomorski, Pomorski

Klaudia Czuchrowska
606 717 638
czuchrowska@befado.pl

Region Kujawsko-pomorski

Edmund Korda
 696 452 796
 korda@befado.pl

Region Pomorski, Warmia i Mazury

Adam Puć
 692 416 249
 puc@befado.pl

Region Podlaski, Warmia i Mazury

Marta Okrasińska
 604 645 976
 okrasinska@befado.pl

Region Wielkopolski

Tomasz Ferenc
 692 416 224
 ferenc@befado.pl

Region Mazowiecki Wschodni

Małgorzata Kasprzykowska
 604 645 991
 kasprzykowska@befado.pl

Region Mazowiecki Zachodni

Marzena Płaskonka
692 416 247
plaskonka@befado.pl

Region Łódzki

Jacek Pietrzak
 608 392 704
 pietrzak@befado.pl

Region Lubelski

Aneta Ziętalska
 608 309 796
 zietalska@befado.pl

Region Dolnośląski, Opolski

Agata Witek
 692 416 335
 witek@befado.pl

Region Śląski

Stanisław Wyrobek
 600 482 911
 wyrobek@befado.pl

Region Świętokrzyski, Częstochowski

Sylwester Król
 696 061 038
 krol@befado.pl

Region Podkarpacki, Małopolski

Agnieszka Wacławik
600 482 897
waclawik@befado.pl

 
 

Wsparcie sprzedaży:

Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy
Agnieszka Wołoszyn
(+48) 602 288 777
woloszyn@befado.pl

Specjalista ds. Zamówień
Małgorzata Mróz-Turek
 (+48 33) 499 72 53
 handel@befado.pl

Dział Eksportu

Manager ds. Klientów Kluczowych
Karolina Glac
 (+48) 662 061 420
 glac@befado.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Piotr Boguniowski
 (+48) 606 826 020
 boguniowski@befado.pl

Dział Marketingu

(+48) 666 030 172

(+48) 602 289 609
 marketing@befado.pl

 

 

Katalogi produktów do pobrania:

katalog_lekki_2021-01.jpg (376.0 kB)

Dzieci - Lato 2021 -
Pobierz

broszura_sunny_82_www-1.jpg (276.3 kB)

Befado - Sandały Sunny - Pobierz

Dr Orto Obuwie - Pobierz

Katalog Dorośli Wiosna/Lato 2021

Dorośli Wiosna/Lato 2021 - Pobierz

Inne wersje językowe - Pobierz

Prezentacje produktów

Obuwie dziecięce Befado - Pobierz

Obuwie DrOrto - Pobierz