Strefa dla firm

Co od nas otrzymasz?

  • Opieka przedstawiciela handlowego - Nasi przedstawiciele zawsze odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące specyfiki i dostępności produktów.
  • Platforma B2B - Intuicyjny system składania zamówień dla partnerów handlowych Befado.
  • Materiały promocyjne - Regularnie wydawane katalogi produktowe z aktualną ofertą, plakaty, ulotki, stojaki i loga, które uatrakcyjnią Twój sklep i sprawią, że Twoi klienci lepiej poznają markę Befado.
  • Rabaty i promocje - Doceniamy naszych partnerów - oferujemy stałe rabaty oraz okazjonalne promocje na wybrane modele obuwia.
  • Promocja Online - Twój sklep zostanie dodany do mapy wyszukiwania sklepów na naszej stronie www, zapewnimy także dostęp do naszych materiałów (zdjęć z sesji oraz produktowych), a wyjątkowe treści z Twoich kanałów SM wyróżnimy na naszych profilach.

Poznaj naszych przedstawicieli handlowych:

Befado to przede wszystkim ludzie, którzy od wielu lat, każdego dnia wspierają nie tylko własną Firmę, ale także każdego partnera handlowego, z takim samym zaangażowaniem bez względu na powierzchnię sklepu czy ilość zamówionych par obuwia. Od wielu lat nasi pracownicy pomagają wprowadzić i wypromować buty marek: Befado, Dr Orto oraz Inblu do sklepów i punktów medycznych w całej Polsce.

Region Zachodniopomorski, Pomorski

Klaudia Czuchrowska
606 717 638
czuchrowska@befado.pl

Region Kujawsko-pomorski

Edmund Korda
696 452 796
korda@befado.pl

Region Pomorski, Warmia i Mazury

Adam Puć
692 416 249
puc@befado.pl

Region Podlaski, Warmia i Mazury

Marta Okrasińska
604 645 976
okrasinska@befado.pl

Region Wielkopolski

Tomasz Ferenc
692 416 224
ferenc@befado.pl

Region Mazowiecki Wschodni

Małgorzata Kasprzykowska
604 645 991
kasprzykowska@befado.pl

Region Mazowiecki Zachodni

Patryk Zakrzewski
692 416 247
zakrzewski@befado.pl

Region Łódzki

Anna Żak
608 392 704
zak@befado.pl

Region Lubelski

Aneta Ziętalska
608 309 796
zietalska@befado.pl

Region Dolnośląski, Opolski

Agata Witek
692 416 335
witek@befado.pl

Region Śląski

Stanisław Wyrobek
600 482 911
wyrobek@befado.pl

Region Świętokrzyski, Częstochowski

Sylwester Król
696 061 038
krol@befado.pl

Region Podkarpacki, Małopolski

Agnieszka Wacławik
600 482 897
waclawik@befado.pl

Wsparcie sprzedaży:

Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy
Agnieszka Wołoszyn
(+48) 602 288 777
woloszyn@befado.pl

Specjalista ds. Zamówień
Małgorzata Mróz-Turek
(+48 33) 499 72 53
handel@befado.pl

Dział Eksportu

Manager ds. Klientów Kluczowych
Karolina Glac
(+48) 662 061 420
glac@befado.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Piotr Boguniowski
(+48) 606 826 020
boguniowski@befado.pl

Dział Marketingu

Specjalista ds. Marketingu
Maria Nowicka
(+48) 602 289 609
nowicka@befado.pl

Specjalista ds. Marketingu
Gabriela Frączek
(+48) 666 030 172
fraczek@befado.pl

 

Katalogi produktów do pobrania:

Befado Zima 2021

Dzieci - Zima 2021 -
Pobierz

Dr Orto Obuwie - Pobierz

Katalog Dorośli Jesień/Zima 2021 2022

Dorośli Jesień/Zima 2021 2022 - Pobierz

Prezentacje produktów

OFERTA-PRODUKTOWA-BEFADO-zmniejszone.jpeg (678.8 kB)Obuwie dziecięce Befado - Pobierz
Obuwie Dr Orto - Pobierz