Wakacyjny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (rozstrzygnięty)

Koniec wakacji to początek roku szkolnego. Okres ważnych wydarzeń w życiu każdego dziecka oraz uroczystości,podczas których należy wyglądać elegancko i zachowywać powagę. Jak przygotowujecie do takich dni Wasze pociechy? Czy uwieczniacie takie dni na zdjęciach? Jeśli tak, to pokażcie nam Wasz Dress Code na specjalne uroczystości i weźcie udział w konkursie, którego współorganizatorami są Portal CzasDzieci.pl i Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO!  Zadanie konkursowe:

  • Prześlij zdjęcia Twojego dziecka z ważnej uroczystości/okazji, która miała miejsce w ciągu ostatniego roku! Pokażcie elegancki dziecięcy Dress Code!
  • Prześlij na adres mailowy konkursy1@czasdzieci.pl zdjęcia spełniające następujące wymagania techniczne: rozmiar zdjęcia min. 1000px, waga do 1mb, format JPG, wysoka jakość zdjęcia (ostre, dobrze naświetlone). W tytule maila należy napisać: „BEFADO na co dzień i od święta”.
  • Każdy uczestnik może zostać nagrodzony tylko raz, niezależnie od ilości nadesłanych zdjęć.
  • Każde z nadesłanych zgłoszeń powinno zawierać następujące informacje: - dane personalne uczestnika (imię, nazwisko, adres); - numer telefonu; - rozmiar oraz numer buta dziecka.

Konkurs trwa od 16.08.2016 r. do 16.09.2016 r., ogłoszenie wyników konkursu nastąpi: 22.09.2016 r. Konkursowe Jury dokona oceny nadesłanych zdjęć biorąc pod uwagę wartość artystyczną, jakość i oryginalność nadesłanych fotografii oraz zgodność z regulaminem. A do wygrania… Miejsce I:

2 noclegi w komfortowym pokoju w Dolinie Charlotty Resort & Spa, 2 śniadania w formie bogatego bufetu w restauracji hotelowej, 2 obiadokolacje w formie bufetu w restauracji hotelowej (w przypadku niskiego obłożenia obiadokolacje z karty), Rabat 5% na masaże i zabiegi w SPA Bali Hai, Bezpłatne i nieograniczone korzystanie z Centrum Rekreacji oraz Wellness & Spa: Basen, brodzik dla dzieci, Sauna sucha, parowa, aromatyczna, sanarium, Jacuzzi, Sala fitness, Bezpłatny parking, Dostęp do Internetu 1 para obuwia oraz koszulka Befado Miejsca II - X:

  • 1 para obuwia oraz koszulka Befado

Miejsca XI - XX:

  • 1 para obuwia Befado

Zobacz regulamin!   Więcej Informacji oraz regulamin:  http://czasdzieci.pl/befadonacodzieniodswieta/ Zapraszamy do wspólnej zabawy!