Nowość - charytatywna kolekcja "Księżniczki".

Początek roku 2021 to wyjątkowy czas dla naszej marki, która zawsze była blisko dzieci, szczególnie tych, które potrzebują pomocy... Właśnie w celu pomocy startuje limitowana kolekcja Befado powstała we współpracy z Moniką Jaskólską - mamą trójki dzieci: Basi, Hani i Janka, a zawodowo Ambasadorką Befado i założycielką fundacji "Nie Wypada, Nie Pomagać". 

Aby przybliżyć cel kolekcji oraz jej zalety, Monika postanowiła odpowiedzieć na parę pytań: 

1). A skąd pomysł, aby wspierać dziecięcą psychiatrię?

W obecnych czasach psychiatria dziecięca zmaga się z dużymi problemami, jakie niesie za sobą rosnącą skalą depresji, prób samobójczych czy samobójstw wśród dzieci i młodzieży.  Żyjemy w bardzo trudnych czasach  i należy o tym bardzo głośno mówić.  Wiele rodzin zmaga się właśnie z tym problemem i nie możemy pozostać obojętni. Dzieci to nasza przyszłość musimy dołożyć wszelkich starań, aby zatrzymać ten niepokojący trend. 

2). Porozmawiajmy o samej kolekcji – skąd czerpałaś inspiracje? 

Kolekcję butów oparłam na postaciach trzech księżniczek: Basi, Hani i Moni, a to oczywiście odwołanie do moich córek, które uwielbiają księżniczkowe stylizacje i piękne, dziewczęce przedmioty. Ja jako mama zwracam uwagę nie tylko na design, ale także funkcjonalność, co oznacza, że nasze trio nie lubi otaczać się pięknymi, eleganckimi przedmiotami. 

3). A jakie modele wchodzą w skład kolekcji i w jakiej rozmiarówce występują? 

Na kolekcję składają się jedynie buciki dla dziewczynek, które w Befado znane są jako Speedy (od 20-24) i Blanca (25-30). Ich znakiem charakterystycznym jest fantazyjna wyściółka z wizerunkiem bajkowych księżniczek: Moni, Hani i Basi. Dużym komfortem dla dzieci, będzie zastosowanie miękkiej wyściółki wewnątrz bucika, a także sam materiał - w pełni naturalny, wykonany z bawełny. 

4). Gdzie będzie można kupić modele z limitowanej kolekcji charytatywnej? 

Modele z kolekcji "Księżniczki" oczywiście są dostępne w naszym sklepie internetowym oraz firmowym, a także sklepach partnerskich w całej Polsce, a także w Czechach. Kolekcję można szukać na specjalnie zaprojektowanych standach lub pytać sprzedawców o jej dostępność. 

Katalog - do pobrania. 

Zobacz kolekcję.