Mała Elegantka i Stylowy Chłopczyk w Wigilię.

Magiczny czas Bożego Narodzenia jest już coraz bliżej! W tym okresie wszystko musi grać – pięknie przystrojony dom, przepyszne potrawy, słodkie ciasta i oczywiście eleganckie ubrania. Warto wcześniej zaplanować strój, zarówno swój jak i swojego dziecka. W ten sposób ominiemy niepotrzebną bieganinę na ostatnią chwilę. Odświętne ubranie dla dziecka powinno być nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim wygodne. Każda Mama wie, że maluch w niewygodnym ubranku wierci się niemiłosiernie i jest kłopotem dla wszystkich obecnych przy wigilijnym stole. Po kolacji, gdy wreszcie nadchodzi długo wyczekiwany przez dzieci czas na prezenty i zabawę, co oznacza dużo ruchu – przydadzą się dobre buciki!

Mała Elegantka

Przede wszystkim wybierz sukienki, koszulki oraz rajstopki z miękkich i dobrej jakości materiałów, które nie będą uwierać małej dziewczynki, a także pozwolą na swobodne ruchy. Kolory, które dominują w  tym okresie to czerwień, granat i biel. Jednak nie musisz się tak sztywno trzymać świątecznej kolorystyki w przypadku dziewczęcych stylizacji. Mała modnisia z powodzeniem może wystąpić w  słodkim różu, eleganckiej czerni czy błyszczącym złocie. Ładnym dodatkiem będzie opaska na włosy – może to być na przykład szykowna lśniąca gwiazdka. Nie zapomnij o małych stópkach. Wybierz buty, które oczywiście będą pasować do całej stylizacji, ale będą też komfortowe. W sklepie Befado znajdziesz buciki dla dziewczynki, które będą świetnie pasować na tę wyjątkową okazję. Są stworzone z  oddychających tkanin bawełnianych, które zapewniają komfort noszenia oraz higienę. Podwyższony zapiętek stabilizuje stópkę dziecka, co jest bardzo ważne przy aktywnej zabawie przy choince.

Zobacz modele Befado dla dziewczynki:

Stylowy Chłopczyk

Chłopcy zwykle nie lubią ubierać się zbyt elegancko, nawet w tak wyjątkowym dniu. Liczy się przede wszystkim swoboda ruchów – jest przecież tyle prezentów do rozpakowania! Jeśli Twój chłopiec nie jest fanem muszek lub krawatów – nie zmuszaj go, lepiej odpuścić, niż potem siedzieć przy stole z  naburmuszonym małym człowiekiem. Jeśli uda Ci się namówić go na białą koszulę i spodenki w  ciemniejszym kolorze, możesz sobie przybić piątkę! Jeśli chcesz spróbować czegoś innego, być może przypadnie do gustu Tobie i Twojemu Synkowi miękki sweterek z  motywem świątecznym. Dorosłym nie wypada ubierać tego typu rzeczy w wigilijny wieczór, ale dzieciom możemy trochę odpuścić. Z  pewnością będą wyglądać uroczo! Ważną rzeczą jest wygodne obuwie. Befado proponuje tekstylne buciki chłopięce w stonowanych kolorach, które idealnie sprawdzą się w Święta Bożego Narodzenia. Są lekkie i zginają się w miejscu zalecanym przez ortopedów. Ponadto, posiadają Certyfikat Zdrowa Stopa, który jest gwarancją bezpieczeństwa Twojego Smyka. 

Zobacz modele dla chłopca: