Lato pełne swobody i luzu. Zobacz jakie buty zabrać na wakacje z dzieckiem.

Wszyscy, którzy spędzają wakacje w Polsce wiedzą, że letnia aura bywa tu kapryśna, dlatego na urlop z dzieckiem należy zabrać buty na każdą pogodę – od przewiewnych sandałków po sportowe tenisówki czy nieprzemakalne kaloszki. 

Sandały dla dziecka – MUST HAVE każdego lata!

Najwygodniejsze buty na lato to oczywiście sandałki, które dają 100% swobody dla ruchliwych, dziecięcych paluszków. Te z kolekcji Befado zakrywają ich pięty, a wszystko po to, aby lepiej stabilizować stopy dziecka, a także ochronić je przed ewentualnymi urazami. Dlatego fikołki i wygibasy na plaży będą o wiele bardziej bezpieczne w wygodnych sandałach zapinanych na rzepy niż w klapkach, które dobrze sprawdzą się w przypadku dorosłych, lecz dla dzieci nie są praktyczne i zbyt często gubią się podczas kopania zamków z piasku. 

Na bosaka – ZAWSZE kiedy to tylko możliwe.

Jeśli masz pewność, że na plaży nie ma nic co może zranić stopy dziecka, może ono nie ubierać butów – chodzenie boso jest bardzo zdrowe, a piasek to świetny masaż i relaks po wielu godzinach wakacyjnej aktywności. 

Wygodne tenisówki i sportowe obuwie dla aktywnych. 

Tą najlepiej uprawiać w zapinanych na rzepy tenisówkach lub sportowych butach wykonanych z oddychających tkanin. Ważne, aby były lekkie, a ich rozmiar był dobrze dopasowany – wkładka około 0,5-1 cm dłuższa od stopy dziecka. Tenisówki dziecięce powinny być wykonane ze 100% bawełny, która latem ma właściwości oddychające. 

Przezorny zawsze ubezpieczony – kalosze pozwolą zabić nudę w czasie deszczu. 

Podczas burzowej aury często zdarza się, że z wakacyjnej walizki trzeba wyciągnąć kalosze. Wszyscy przecież wiemy, że nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie! Aby nie tracić ani chwili z wakacyjnej beztroski warto zabrać je z domu i po ulewie, a nawet w czasie ciepłego, letniego deszczu wybrać się na spacer. Dzieci uwielbiają zabawy w wielkich kałużach, więc pozwólmy im podczas wakacyjnego wyjazdu bawić się jak najwięcej na dworze. Tym bardziej teraz, kiedy tak dużo czasu spędzili w domu, tęskniąc za beztroskimi chwilami na łonie natury. 

Wiemy, że wyjazd z dzieckiem wymaga od Was, drogie mamy, aby być najlepszymi strategami, a także wróżkami, które przewidują pogodę oraz sytuacje, które mogą przydarzyć się rodzinie na wczasach. Robicie to najlepiej na świecie!

Udanych wakacyjnych wojaży dla Was i Waszych rodzin życzy Befado, zachęcając, abyście to właśnie buty naszej marki zabrały w każdy zakątek naszego pięknego kraju. 

Ahoj, przygodo!