Konkurs na najpiękniejsze wspomnienie z roku 2020

Ogłaszamy konkurs na najpiękniejsze wspomnienie z roku 2020!

Chcielibyśmy zakończyć rok 2020 z uśmiechem, energią oraz optymizmem wspólnie z wami. Pragniemy odnaleźć najpiękniejsze chwile uwiecznione na fotografii. Jesteśmy głodni pozytywnych emocji i wrażeń. Szukamy uśmiechu, energii i kreatywności po prostu wasze najfajniejsze zdjęcie z roku 2020. Może to być najpiękniejszy uśmiech dziecka, może być wspaniała wycieczka nad morze czy w góry, może być pojednanie z teściową czy też pogoń za zwariowaną kurą u dziadków gdzieś na wsi. LICZĄ SIĘ POZYTYWNE EMOCJE!

Każde zdjęcie powinno być dodane wraz z komentarzem opisującym zdjęcie. WAŻNE ! oprócz komentarza opisującego zdjęcie powinien znaleźć się w ostatnim zdaniu zapis „Oświadczam, że zapoznałem(am) się i akceptuję regulamin Konkursu "Najpiękniejsze wspomnienie z roku 2020".

Regulamin konkursu „Najpiękniejsze wspomnienie z roku 2020”Pobierz PDF

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku - klik – umieść 1 zdjęcie. Napisz w komentarzu do tego zdjęcia dlaczego jest dla was najfajniejsze ?

WAŻNE ! oprócz komentarza opisującego zdjęcie powinien znaleźć się w ostatnim zdaniu zapis „Oświadczam, że zapoznałem(am) się i akceptuję regulamin Konkursu "Najpiękniejsze wspomnienie z roku 2020".

Nagrody:

I miejsce: 200 ZŁ W BONIE PODARUNKOWYM Befado 
II miejsce: 150 ZŁ W BONIE PODARUNKOWYM Befado
III miejsce: 100 ZŁ W BONIE PODARUNKOWYM Befado
IV miejsce: 50 ZŁ W BONIE PODARUNKOWYM Befado 
Miejsca od V do X: KUBEK FIRMOWY Befado

Nagrodzimy aż 10 osób!

Bony podarunkowe można zrealizować w wybranych sklepach partnerskich oraz sklepie firmowym Befado na kolekcje dziecięcą.

Konkurs trwa od 4 do 13 grudnia 2020.

Zapraszamy do udziału!


Mapa sklepów partnerskich objętych konkursem:

Lista sklepów partnerskich objętych konkursem „Najpiękniejsze wspomnienie z roku 2020”Pobierz PDF

konkurs-wspomnienie-2020.JPEG (122.2 kB)