Dziecięce stylizacje na wczesną wiosnę.

Początki wiosny bywają zdradliwe, gdy za oknem słońce kusi, aby już wskoczyć w lekkie ubrania i buty, temperatura, szczególnie o świcie jest iście zimowa. Wszyscy znamy przysłowia o kwietniu-pletniu i wydaje się, że każdego roku słowa te idealnie sprawdzają się wiosną. Podpowiadamy, jak nie dać się zwieść pierwszym słonecznym dniom wiosny i jakie stylizacje dla dziecka warto na nie przygotować.

Ubiór na cebulkę!

Nasze pociechy zazwyczaj zaczynają dzień bardzo wcześnie, a szkolne aktywności kończą w godzinach, gdy na dworze jest najcieplej. Dlatego doskonałym rozwiązaniem dla nich jest ubieranie na cebulkę, kiedy to dziecko w ciągu dnia swobodnie może pozbyć się któreś z warstw. Na sezon wczesnowiosenny warto szalik zamienić na lżejszy i zajmujący mniej miejsca komin, a ciepły sweter na rozpinaną bluzę.

W obuwiu postaw na sportowy styl!

Wczesna wiosna to czas, kiedy w końcu można odstawić w kąt, zimowe, ciężkie obuwie i zastąpić je sportowym obuwiem. Lekkie buty sportowe dla dziecka są dużo bardziej wygodne, łatwiejsze w zakładaniu, a chronią dziecko przed przemarznięciem znacznie lepiej niż balerinki czy nawet tenisówki. Po zimie i jej szarościach, warto postawić na bardziej żywe akcenty kolorystyczne w obuwiu dziecięcym.

Ciekawe i bardzo modne zestawy barw znajdziesz w kolekcji SPORT Befado 2022 - https://www.befado.pl/s/sportowe/0/?orderBy=5

Trendy kolorystyczne na sezon Wiosna/Lato 2022.

Pozostając w tematyce barw, to właśnie one sprawiają, że wiosenne stylizacje dziecięce tak wspaniale się prezentują, kolorując świat po zimie! Wiemy, że nie każdy jest fanem intensywnego różu czy żółci, dlatego w tym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku wciąż modne są delikatne pastele, uniwersalne granaty i łączenie barw. Wiosna to czas, kiedy także w modzie dziecięcej możemy pozwolić sobie na więcej, lecz zawsze warto brać pod uwagę potrzeby dziecka.

Mali odkrywcy świata to właśnie wiosną powinni jak najwięcej czasu spędzać na dworze, dlatego wygoda i komfort dziecka zawsze powinny być priorytetem przy kompletowaniu wiosennej szafy.