Dlaczego kapcie są najlepszym prezentem dla mężczyzny?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Ich nieodłącznym elementem jest zwyczaj obdarowywania bliskich osób prezentami. Nie oszukujmy się, zwykle jest tak, że z prezentem dla kobiet nie mamy najmniejszego problemu – kosmetyki, ubrania, książki, biżuteria… pomysłów jest wiele. Natomiast jeśli chodzi o mężczyzn… tutaj często pojawia się pytanie: „Co kupić?”.

Jakie prezenty lubią dorośli faceci? Przede wszystkim praktyczne. Szukaj więc podarunku, który Twój obdarowywany na pewno wykorzysta w najbliższym czasie. Nasz wybór? Oczywiście kapcie Befado i  Inblu! Już mówimy, dlaczego jest to najlepszy prezent!

„Co jest fajnego w dostaniu ciepłych bamboszy, skoro można chodzić po domu w samych skarpetkach? Mamo, przecież tamten samochodzik był taki wielki i wspaniały!”

Będąc dzieckiem, nienawidził dostawania takich prezentów, tak wiemy to doskonale. Jednak teraz gdy mały Jaś zamienił się w dużego Jana, jego upodobania mogły się zmienić. Teraz, zamiast zabawek często woli dostać coś, co po prostu mu się przyda. Oczywiście, jeśli wiesz, że w szafce w przedpokoju znajduje się tak dużo „tego typu podarunków”, proponujemy odpuścić. Jednak w innym przypadku męskie kapcie to klasyczny przykład dobrze dobranego praktycznego prezentu.

„Liga Mistrzów, fotel i …”

Jesień i zima to okresy, w których nasi zwykle wysportowani partnerzy i członkowie rodzin często wybierają „sporty domowe”. Nie winimy ich za to, przecież my też lubimy czasem pokrzyczeć do telewizora: „Leć Kamil, leć!!!!”. Czy to wieczór z Ligą Mistrzów, popołudniowe skoki narciarskie czy inne transmisje sportowe dla większości mężczyzn liczy się w tym cza​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​sie przede wszystkim wygoda i spokój. A więc, pod choinkę zróbmy „paczkę dla wysportowanego domownika”. Poza wygodnymi kapciami możesz dodać do niej inne gadżety takie jak przekąski lub baterie do telewizora ;)

​​​​​​​„Kochana, Twój Dziadek to​​​​​​​​​​​​​​ dopiero pracowity człowiek!”    

Dziadek czy Tata to osoby, które w szczególny sposób chcemy uhonorować komfortem – to przecież głowy naszych rodzin, które mają za sobą wiele przepracowanych godzin! Z pewnością należy im się chwila relaksu. Wygodne i ciepłe papcie będą przynajmniej odrobiną podziękowania dla ich aktywności. W tym przypadku szczególnie polecamy obuwie Dr Orto, które jest skierowane głównie do osób starszych, diabetyków oraz z problemami stóp.

„Nie dawaj butów w prezencie, bo…”, czyli obalamy przesądy!

Podobno istnieje przesąd, że osoba, której dajemy buty, może od nas odejść. Popatrzmy na to z innej strony. Dając komuś kapcie, daleko nie zajdzie. Co najwyżej może zrobi mu się tak miło, że pójdzie w  nich do kuchni i przygotuje Ci pyszną herbatę. Czy to nie jest dobre wytłumaczenie? ;)

 

Zobacz wszystkie męskie modele
 

...