Co rządzi w sezonie wiosenno-letnim w modzie dziecięcej?

Pogoda coraz bardziej przypomina nam o nastaniu nowego sezonu. Na czym skupili się projektanci Befado? Co możecie znaleźć w sklepach? Zapraszamy na przegląd najważniejszych trendów i inspiracji.

Lekko, radośnie i uroczo

Sklepy z ubrankami dziecięcymi oferują w obecnym sezonie feerię barw, znajdziecie tam wszystkie kolory tęczy. My z naszymi butami wpisujemy się w ten trend, bo przecież ubranko bez dobranych kolorystycznie butów nie będzie stanowiło pełnej stylizacji naszej małej elegantki. Wielokolorowe materiały, których użyliśmy w bucikach podkreślają radosny, dziecięcy styl.

W tym sezonie dużą wagę przykładamy do błysku. Mienią się tkaniny cholewek, rzepów, gumek oraz aplikacji. Mała modnisia będzie gwiazdą na każdym przyjęciu!

 

 

U dziewczynek ma być lekko, zwiewnie i uroczo! W tych modelach stawiamy przede wszystkim na motyle. W takich bucikach Twoja kruszynka będzie kroczyć leciutko jak po chmurkach. Użyliśmy materiałów z delikatnym motywem, a także haftów oraz naszywek na rzep, dzięki którym motylek wydaje się jak prawdziwy.

Pozostając w modnym klimacie zwierzęcych wzorów, przedstawiamy minimalistyczne koty. Cienkie linie, jakby rysowane ołówkiem, sprawiły, że nadruki i hafty nabrały nowoczesnego wyglądu. Wszystkie modele pozostają w jasnej, szarej kolorystyce, która podkreśla graficzne elementy.

 

 

Abstrakcyjne wzory świetnie wpisują się w letnie dziecięce szaleństwa. Nasza propozycja to odtworzenie dziecięcej kreatywności w użytych na bucikach materiałach. Jeśli chodzi o kolory, proponujemy zarówno mocny róż dla rezolutnej kilkulatki jak i delikatniejszy fiolet, pasujący do zwiewnych sukienek. 

 

 

Odlotowo i dynamicznie

U chłopców króluje piłka nożna. Nic tak nie rozpala męskich emocji, jak ten sport, a jeśli dodamy do tego coraz ładniejszą pogodę, wniosek nasuwa się sam – pora biec na boisko! Motyw piłkarski gości u nas często, ale w tym roku jest wyraźnie nowoczesny i żywy poprzez jaskrawo zielone kolory oraz dynamiczną grafikę. 

Wielu małych chłopców marzy o karierze pilota albo kosmonauty. Wiemy o tym doskonale, dlatego w tym sezonie przygotowaliśmy dla nich kilka perełek. Motywy gwiazd i samolotów znajdziecie na haftach i materiałach. 

 

 

Wiosenne trendy ucieszą fanów jeansu. Ten ponadczasowy materiał często gościł na światowych pokazach mody. U nas znajdziecie go na cholewkach modeli chłopięcych. Popularny w tym sezonie motyw marmurkowego jeansu pojawia się w wielu odcieniach niebieskiego oraz szarego. 

Wśród ubranek dla młodych mężczyzn ten motyw pozostaje modny cały czas – samochody! Nie może ich zabraknąć na koszulkach i czapkach oraz oczywiście na butach. Znajdziecie je u nas w formie naszywek, haftów oraz na materiałach cholewek. 

 

 

A dla mamy…

Kolorami, które zdominowały pokazy mody są pastele. Jasne odcienie kojarzą się z subtelnością, lekkością i przypominają nam o pięknej pogodzie, która coraz częściej gości za oknem. W naszej kolekcji wykorzystaliśmy pudrowy róż, delikatny błękit, chłodne szarości. Wygoda i moda łączą się!