6 powodów dla których warto wybrać obuwie dziecięce Befado.

90-lecie istnienia firmy Befado to powód do dumy oraz świetny powód, aby się pochwalić – tym bardziej kiedy otrzymujemy od Was tyle pozytywnych opinii oraz zdjęć naszych małych zadowolonych klientów. Tworząc obuwie dla dzieci bierzemy pod uwagę ich potrzeby, które są szczególne ważne ze względu na intensywny rozwój dziecięcych stópek w okresie poniemowlęcym i przedszkolnym. 

Od 1991 posiadamy certyfikat Zdrowa Stopa, przyznawany przez Instytut Przemysłu Obuwniczego w Łodzi, oddział w Krakowie, który jest gwarancją, że produkowane przez Befado obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka w pierwszych latach życia, ograniczając powstawanie i rozwój płaskostopia.

Nasze obuwie jest produkowane w Polsce, a w tworzenie każdego modelu zaangażowane są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Jesteśmy twórcami obuwia, które uczą dziecko samodzielności – maluch założy je sam bez pomocy rodzica, zapinane na rzepy, gumki oraz zapinki buciki nie wymagają od dziecka umiejętności sznurowania butów. 

Obuwie dziecięce Befado posiada wiele cech, które ograniczają potliwość stóp dziecka. W wielu modelach zastosowaliśmy oddychające podeszwy, skórzane wkładki, a każdy bucik wykonany jest z bawełnianych, naturalnych tkanin. To niezwykle istotne, gdyż nasze dzieci coraz więcej czasu spędzają w przedszkolach oraz na zajęciach dodatkowych czy świetlicy w szkole. 

Buciki Befado stworzone są z myślą o małych urwisach – wiemy, że większość dzieci nie może usiedzieć na jednym miejscu, dlatego nasze buty nie ograniczają ruchów dziecka, ich podeszwy są elastyczne, a buty lekkie i wygodne. 

Księżniczki, piłkarze czy urocze dziewczęce motylki – nasze wzory nie mają ograniczeń, tak samo jak wyobraźnia Twojego malucha. Trampki, sandały i trzewiczki Befado są pełne barw oraz dziecięcych wzorów. Naszym priorytetem jest szczęście każdego dziecka, dlatego projektując buty staramy się „zaglądnąć” do ich świata i jego kawałek przenieść w projektach bucików Befado.